MATERIAŁY Z RECYKLINGU

Produkujemy z certyfikowanych materiałów z recyklingu. Szukamy ekologicznych rozwiązań zarówno dla materiałów poliestrowych jak i zamków kostkowych i metalowych elementów ozdobnych.

Każdy produkt oznaczony listkiem jest częściowo bądź w całości wyprodukowany z recyklingu. Materiał z recyklingu oznacza, iż jest pozyskany z wcześniej wyrzuconego przez nas plastiku. Plastikowe butelki, nakrętki i czysty PET mogą być surowcem odnawialnym.

Dzięki tej filozofii czyścimy świat i generujemy produkty z odnawialnych materiałów, które wnoszą w świat mody nową i moralną jakość.

JAKOŚĆ HAND MADE Z POLSKI

Nasze produkty powstają w Polsce w małej pracowni Poznaniu. Nie wysyłamy produkcji za granice bo nie jest nam obojętny ani ślad węglowy ani wykorzystywanie taniej siły roboczej. 

Nasze magazyny to 1 regał z materiałami i  pojedyńcze sztuki  na wieszaku które są dostępne od reki w menu sklepu.

Zatrudniamy pracowników legalnie i rozliczamy podatki w Polsce, jesteśmy transparentni i szanujemy potrzeby natury i ekologicznej przyszłości świata.

Rozwijamy się w Polsce na równych zasadach, wspieramy gospodarkę i z ręczną precyzją dbamy o każdy ważny szczegół naszych produktów na każdym etapie.

NO WASTE

Ograniczamy odpady do minimum. Nie zamawiamy towaru w nadmiernych ilościach. Nie rozszywamy kolekcji w nadmiarze i na zapas. Wolimy szyć mniej a skupiać uwagę na jakości i unikatowości. 

Z odpadków powstają bikini, worki i gumki do włosów dołączane do zamówienia. W ostateczności do śmieci trafiają ścinki z których naprawdę nic się nie da kreatywnego zrobić uszyć.

EKO PAKOWANIE

Każde zamówienie wysyłane jest w papierowym kartonie, bez fiolowej struny i kleju. Wnętrze zabezpieczamy białą niechlorowana bibułą.

Dodatkowo wychodzimy z propozycją zapakowania zamówienia 100% ekologicznie.

Używamy do tego kartonu bez struny i kleju, sznurka jutowego oraz zabezpieczamy karton folią strecz typu Pallet Pack całkowicie biodegradowalną pozyskaną z recyklingu.

Etykieta dołączana jest bez użycia taśmy samoprzylepnej.

EKO PAPIER + EKO DRUK

Vouchery, zaproszenia, ulotki i kartki pamiątkowe drukujemy farbami wodnymi w poznańskiej manufakturze drukarskiej na ekologicznych papierach z recyklingu.