IceWolf na I Forum Prawo Kobiet "Kobieco przy kawie o sprawie"

Poczucie kobiecości, świadomość własnego ja, wewnętrzna siła - już 18 marca 2023 we wrocławskim hotelu Śląsk odbędzie się I Forum Prawo Kobiet “Kobieco przy kawie o sprawie” organizowane w ramach akcji TAK! Jestem Superwoman!. Z dumą patronujemy wydarzeniu i zapraszamy na prelekcję “Każde ciało zasługuje na troskę”, którą wygłosi Kasia Wilk, właścicielka marki!

Celem konferencji jest budowanie siły i solidarności kobiet żyjących pełną piersią, z lekkością i radością. Wydarzenie skierowane jest szczególnie do kobiet, które borykały się lub borykają z wyjątkowymi wyzwaniami, przytłaczającymi problemami, dylematami osobistymi czy zawodowymi. Forum to też platforma prezentująca losy kobiet, które mogą podzielić się inspirującymi doświadczeniami i własnymi zwycięstwami. Na wrocławskim spotkaniu, prócz siostrzanego wsparcia, nie zabraknie również części merytorycznej: wykładów i panelu dyskusyjnego o pozytywnej psychologii, seksuologii, relacjach, asertywności czy zarządzaniu sobą.

Właśnie w sobotę między 16:50 a 17:20 zapraszamy na prelekcję Kasi Wilk - wokalistki, kompozytorki, tekściarki i właścicielki IceWolf. Wierzymy, że zła sylwetka nie istnieje i że “Każde ciało zasługuje na troskę”. To najważniejsze przykazanie w dekalogu marki - spotkajcie się z nami we Wrocławiu, by przekonać się, jaką filozofią kierujemy się tworząc stroje skrojone pod indywidualne potrzeby każdej kobiety.

Porozmawiamy o motywacji, poczuciu własnej wartości, akceptacji własnych błędów i wewnętrznym głosie, który jest pierwszą cegiełką w budowaniu pewności siebie. Najciekawsze historie uczestniczek wydarzenia zostaną przez nas nagrodzone voucherami do wykorzystania na icewolf.pl.

Forum jest częścią drugiej edycji ogólnopolskiej akcji TAK! Jestem Superwoman!, która wzmacnia kobiety i zachęca do opowiadania historii swoich sukcesów i wyzwań.

Jak piszą organizatorzy:

Akcja TAK! Jestem Superwoman jest kampanią społeczną skierowaną do kobiet,

które chcą inspirować i podnosić na duchu inne kobiety, dawać im wiarę i nadzieję na lepsze jutro! Na to, że jeszcze będzie pięknie. Pokazać kobietom, że drzemie w nich wewnętrzna siła, którą można uwolnić, by realizować swoje pasje i cele!

Akcja ma na celu budowanie świadomości kobiet, otwieranie przed nimi drzwi, które do tej pory wydawały się zamknięte na cztery spusty.

Do kampanii TAK! Jestem Superwoman zgłaszają się siłaczki, które chcą podzielić się swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym, prawnym rozdrożu.

Forum to również finał akcji, którą zwieńczy publikacja e-booka z dziesięcioma najciekawszymi historiami budującymi kobiecą moc.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie
https://prawokobiet.pl/superwoman/
oraz na profilu akcji Prawo Kobiet na Facebooku.

Bilety na Forum są wciąż dostępne na stronie wydarzenia.

Do zobaczenia we Wrocławiu!