stroje, które ubiorą nie tylko nasze ciała, ale i duszE.  ICH STWORZENIE NAWIĄZUJE DO bycia tu i teraz, harmonii z ciałem, duszą i naturą. ZIEMIA uważana jest za podstawą wszystkich żywiołów, jest stabilizacją i bezpiecznym schronieniem. Powietrze jako symbol wolności, spontaniczności i wielkiej siły. WODA ZUPEŁNIE JAK NASZE EMOCJE raz łagodna RAZ wzburzona SYMBOLIZUJĄCA nieskończonośĆ i życiE. Ogień to pasja, moc i królestwo namiętności. 

ŻYWIOŁY

ZIEMIA

Strój wyposażony jest w zamek na plecach, dzięki któremu zdejmowanie jest błyskawiczne i bezproblemowe. Wewnątrz wszyta jest guma pod biust, która jak fiszbina podtrzymuje piersi.
Strój kąpielowy z długim rękawem jest połączeniem SZYBKOSCHNĄCEJ POŁYSKUJĄCEJ LYCRY WELUROWEJ I RECYKLINGOWANEJ LYCRY O WYSOKIEJ ODPORNOŚCI. RĘKAWY USZYTE SĄ Z MIĘKKIEJ UŁATWIAJĄCEJ RUCHY WYSOKO ELASTYCZNEJ DZIANINY.


ZIEMIA 3
Quick View

ZIEMIA

ZIEMIA 3

499,00 zł
ZIEMIA 2
Quick View

ZIEMIA

ZIEMIA 2

499,00 zł
ZIEMIA
Quick View

ZIEMIA

ZIEMIA

499,00 zł

POWIETRZE

wyposażony w zamek na plecach, dzięki któremu zdejmowanie jest błyskawiczne i bezproblemowe. Wewnątrz wszyta jest guma pod biust, która jak fiszbina podtrzymuje piersi. wykonany z welurowej lycry w kolorze bŁĘkitnego szronu. RĘKAWKI z półprzezroczystej lekkiej elastycznej dzianiny, dzięki którym ćwiczenia na świeżym powietrzu bądą JESZCZE WYGODNIEJSZE.

OGIEŃ

wykonany z łączonych materiałów. Całość wykonana jest z recyklingowanej ecolycry a dodatki tworzy lycra welurowa. Strój wyposażony jest w zamek na plecach, dzięki któremu zdejmowanie jest błyskawiczne i bezproblemowe. Wewnątrz wszyta jest guma pod biust, która jak fiszbina podtrzymuje piersi. W całości zastosowano pionowE cięCIA oraz dekolt w LITERĘ V . Rękawy bez obszycia mają surowe i nowoczesne wykończeNIE.

Voucher prezentowy - podaruj coś wyjątkowego

VOUCHER 100
Podgląd

VOUCHER 100

100,00 zł
VOUCHER 300
Podgląd

VOUCHER 300

300,00 zł
VOUCHER 500
Podgląd

VOUCHER 500

500,00 zł
VOUCHER 700
Podgląd

VOUCHER 700

700,00 zł